Товари виробництва  Fersa

Fersa

Fersa Bearings іспанська компанія котра позиціонує себе на ринку як виробник неспеціалізованих і спеціалізованих підшипників для різноманітних сфер діяльності людини. Заснована у результаті злиття двох сімейних підприємств, що працювали в галузі автомобільної промисловості, в 1968 році.

Компанія A&S Fersa Bearings була створена в м.Сарагоса (Іспанія) в результаті злиття двох приватних компаній у 1968 році. A&S Fersa Bearings випускає широкий асортимент підшипників:

  • конічні роликові підшипники,
  • кулькові підшипники,
  • циліндричні роликові підшипники,
  • кулькові радіально-упорні дворядні підшипники,
  • вижимні підшипники,
  • ступичні підшипники.

Всі виготовлені підшипники сертифіковані відповідно до стандарту ISO 9001. Експортні операції складають 80% всього обороту компанії, торгові партнери A&S Fersa Bearings розташовані в 60 країнах всіх континентів.

Іспанська компанія суворо дотримується усіх стандартів виробництва. A&S Fersa Bearings є власником цілого ряду нагород і сертифікатів: Business Excellence Award (в 1998 і 2004 роках), Industrial Merit Award (у 2004 році), Export Award and Business Excellence (в 2005 році).

Продукція компанії широко використовується в багатьох галузях промисловості. Підшипники з маркуванням компанії A&S Fersa Bearings можна зустріти в екскаваторах, тракторах, сільськогосподарської техніки, вантажівках, повнопривідних автомобілях.

Докладніше
на сторінку
Показано 1 - 12 з 355 товарів (усіх сторінок: 30)