Товари виробництва  JHB

JHB

JHB BEARING (Wuxi Jin He Bearing Factory) виробник що спеціалізується у виготовленні прецизійних підшипників. За 20 років свого існування фірма накопичила досвід  з розробки , проектування та виготовлення різних їх видів.

JHB BEARING (Wuxi Jin He Bearing Factory) виробник що спеціалізується у виготовленні прецизійних підшипників. За 20 років свого існування фірма накопичила досвід з розробки, проектування та виготовлення різних їх видів.

Основні продукти JHB це високоякісні безшумні радіальні шарикопідшипники, двохрядні радіальні підшипники, радіально-упорні, самовстановлювальні, вбудовувані підшипникові вузли та вкладиші, циліндричні і конічні роликові підшипники.

Діапазон застосування виробів компанії широчезний від засобів пересування, сільськогосподарських машин, деревообробної і гірничовидобувної промисловості до ліфтів, ескалаторів, електроінструменту та товарів побуту.

Плідна співпраця з партнерами у більш ніж 20 країнах світу дозволяє впроваджувати у виробництво передові технології і витримувати конкурентну боротьбу на світових ринках.

Докладніше
на сторінку
Показано 1 - 12 з 84 товарів (усіх сторінок: 7)
Показано 1 - 12 з 84 товарів (усіх сторінок: 7)