Встановлення попереднього навантаження

Встановлення попереднього навантаження

Продовження теми минулого тижня - Догляд за конічними роликовими підшипниками

Найчастішою помилкою у догляді за конічним роликовим підшипником є встановлення неналежного попереднього навантаження. Ця справа важлива. Якщо ви зробите підшипник занадто щільним, він буде рухатись за рахунок конусності роликів. Якщо ж щільність буде недостатня, то колесо буде рухатися навколо на шпинделі і навантаження на ролики не буде рівномірним.

Щоб перевірити наявність надмірного вільного відтворення (недостатній рівень навантаження), підніміть колесо, про яке йдеться, і візьміть шину однією рукою за верхню, а іншою - за нижню частину (позиція 12 і 6 години).

Натисніть верхню частину від себе, а нижню частину шини до себе у зворотному русі. Якщо ви відчуваєте будь-який рух, то переднє навантаження підшипника під питанням і є недостатнім.

Виконайте наступні дії, щоб встановити попереднє навантаження: 

- встановіть повністю змащені внутрішній і зовнішній підшипники

- затягніть гайку регулювання, обертаючи колесо або концентратор 10 повних обертів. Це призначено для того, щоб підшипник встановлювався в положення і дозволяв мастилу потрапити куди потрібно

- послабте гайку достатньо, щоб видалити все попереднє навантаження. Під час повороту колеса затягніть регулювання переднього навантаження з одним конусом. Закрутіть колесо ще кілька разів і перевірте. Якщо ж відчуваєте рух, закрутіть трохи жорсткіше. Якщо все добре, встановіть фіксуючу гайку і шплінт разом із змащувальною кришкою.

Якщо ж підшипник колеса потрібно замінити, ви також повинні встановити нову обойму.

За матеріалами сайта Successful Farming

 

Встановлення попереднього навантаження