Оплата

Оплату замовленого товару можна здійснити кількома простими способами, в залежності від Ваших побажань:

1. Безготівковий банківський переказ.

Оплата здійснюється шляхом банківського переказу коштів на рахунок компанії-продавця. У цьому випадку на вказаний Вами адрес електронної пошти або номер факсу буде виставлено рахунок-фактуру (з ПДВ) для здійснення оплати з розрахункового рахунку Вашої компанії. Після здійснення оплати Ви отримаєте товар та пакет усіх необхідних документів, у тому числі видаткову та податкову накладну.

При виборі цієї форми оплати, для оперативної реєстрації податкових накладних у ЄДРПН будемо вдячні за вчасно надані податкові реквізити Вашої компанії. Для безперешкодної доставки товарів просимо також вчасно надати доручення з обов'язковим вказанням посади особи-отримувача,  а також переліку та кількості товарів, котрі підлягають отриманню.

2. Готівковий переказ через відділення банку.

Оплата запасних частин здійснюється у відділенні комерційного банку. Ця послуга переказу грошей через відділення банку особливо зручна для фізичних осіб і приватних підприємців, що не мають розрахункових рахунків у банках.

Увага!

При виникненні питань щодо здійснення оплати, Ви зможете задати їх нашим менеджерам по телефону або надіславши листа на нашу електронну пошту.

3. Оплата через Приват24, картой Visa, MasterCard, платежной системой LiqPay

Вы можете оплатить заказ онлайн через Приват24 банковской картой Visa и MasterCard без комиссии.

Оплата возможна только карточками, выпущенными на территории Украины. После оформления заказа сотрудник интернет-магазина подтверждает оплату и наличие товара, а также согласовывает время и место доставки.

При оформлении заказа на сайте Вам будет предложено сделать выбор метода оплаты, где необходимо выбрать оплату с помощью LiqPay/Privat 24. После этого Вы будете переадресованы на страницу системы безопасных платежей, где необходимо подтвердить оплату.