Товари виробництва  NTN

NTN

NTN Corp. японська компанія своїми коріннями сягає 1918 року, один з найбільших у світі і другий у Японії виробник підшипників. На 55 підприємствах по всьому світу працює  до 20 тисяч співробітників, також існує мережа з 18 науково-дослідницких та конструкторських центрів.

NTN Corp. японська компанія своїми коріннями сягає 1918 року, один з найбільших у світі і другий у Японії виробник підшипників. На 55 підприємствах по всьму світу працює  до 20 тисяч співробітників, також існує мережа з 18 науково-дослідницких та конструкторських центрів. Основними напрямками діяльності можна рахувати виробництво і продажа підшипників для автомобілебудування, промисловості і надпрецизійного обладнання. Серед замовників продукції NTN можна виділити гіганта автомобілебудування Даймлер-Бенц, компанію Bosch, виробників надшвидкісних поїздів.

Компанія відома  також своєю широкою лінійкою надмініатюрних підшипників, розробляє і постачає на ринок підшипники для приладів, електроніки, засобів зберігання інформації (жорстких дисків), гідродинамічні підшипники для принтерів та сканерів, спеціальні підшипники для МРТ (магнітнорезонансних томографів).

Докладніше
на сторінку
Показано 1 - 12 з 501 товарів (усіх сторінок: 42)
Показано 1 - 12 з 501 товарів (усіх сторінок: 42)