Про нас

Життя сучасної людини неможливо уявити без різноманітних машин та механізмів, які роблять наш побут комфортним. Мільйони підшипників від мікроскопічних - в годинниках та стоматологічних бурах, до велетенських - у прокатних станах та гідротурбінах, забезпечують надійну роботу усієї техніки на нашій планеті.

Світова підшипникова промисловість - це відокремлена спеціалізована галузь машинобудування, яка виготовляє величезний асортимент підшипників: різних розмірів - від 1 мм до декількох метрів в діаметрі, вагою - від десятих грама до декількох тон. Виробництво та реалізація підшипникової продукції має, насправді, планетарний масштаб. Підшипники провідних американських та европейських виробників із столітнім досвідом та використанням новітніх технологій. Величезні об`єми підшипників азіатських компаній (Китай, Індія, Малайзія)- різні за якістю та ціною. Все це розмаїття має бути доступним і нашим українським споживачам.

ТзОВ “Львівпідшипник” має багаторічний досвід роботи на ринку підшипників України. За цей час підприємство зарекомендувало себе як стабільне та конкурентноспроможне. Проте, не зупиняючись на досягнутому, ми постійно шукаємо нові шляхи розвитку. Для того, щоб наша співпраця з клієнтами відповідала сучасним вимогам ми оновили сайт та створили зручний інтернет-магазин. На нашому сайті ви завжди зможете знайти необхідну інформацію про підшипники: типи, розміри, наявність на складі, ціни різних виробників та цікаві статті.

Досвідчений штат висококваліфікованих працівників ТзОВ ”Львівпідшипник“ створює умови для комплексного вирішення інженерно-технічних проблем підприємств, які проводять модернізацію та реконструкцію виробничого обладнання, які встають на капітальний ремонт та потребують заміни відпрацьованих механізмів, запчастин на імпортному та вітчизняному обладнанні, яким необхідна кваліфікована інженерна консультація. Відтепер ми можемо спілкуватися в режимі on-line.

Головний напрямок нашої діяльності, це постачання підшипників. Ми гарантуємо клієнтам максимальну оперативність та якість виконання замовлення.

Будемо раді бачити Вас з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 17:00. У сезон жнив графік змінюється - працюємо без вихідних. Офісні і складські приміщення розташовані у місті Львів, за адресою: вул. Патона, 22. Детальну контактну інформацію можна знайти в розділі Контакти цього сайту.